Veľkosť písma

V piatok, dňa 21.1. 2011, sa v novej tanečnej sále kultúrneho domu našej obce konal 20. reprezentačný ples, ktorý usporiadal obecný úrad v Nitrianskych Sučanoch. Stretla sa výborná skupina ľudí, ktorí sa prišli zabaviť a zároveň zachovať tradíciu obecných plesov.


Veľkú radosť sme mali z toho, že sme okrem známych ľudí mohli privítať aj mnoho nových tvári. Veríme, že si tento náš ples zamilujú a budú sa ho každoročne zúčastňovať.


Stalo sa už tradíciou, že na takýchto slávnostných príležitostiach vystupujú aj hostia. Naším hosťom boli tanečníci z Tanečného klubu Dovetan Dolné Vestenice, ktorým ďakujeme za umelecké zážitky. Počas celého večera nás zabávali a do tanca nám hrali hudobníci nášho rodáka Jožka Šmýkla – Šmýkalovci.


Pripraviť takýto ples nie je jednoduché. Zásluhu na tomto ročníku obecného plesu má mnoho ľudí, ktorí sa rôznymi činnosťami podieľali na jeho tvorbe a realizácii. Od nápadov až po sponzorov. Všetkým srdečne ďakujeme.


Zásluhou štedrých sponzorov sme mali aj bohatú tombolu, boli pripravené dobré jedlá, milé dievčatá v obsluhe a dobre zásobený bufet, v ktorom sa točili poslanci OZ. Všetci pracovníci úradu a poslanci sme vynaložili úsilie, aby sa občania čo najlepšie zabavili. Veríme, že sa o rok opäť na obecnom plese stretneme.

Nájdi na stránke

Počasie

Meniny

Meniny na web
FacebookMySpaceTwitterLinkedin

Práve tu je 11 návštevníkov a žiadni členovia on-line