Veľkosť písma

Plagat Ambroze kulturny

Ester Wiesnerová je absolventkou džezového spevu a kompozície na prestížnej škole džezovej hudby Berklee College of Music v Bostone v USA. Venuje sa koncertnej činnosti a výučbe džezového spevu. Koncertovala v  Európe, USA, Mexiku, Guatemale, Číne, Juhoafrickej republike, Singapure.   V nedeľu 18.8.2019 ju budete mať možnosť počuť u nás v Nitrianskych Sučanoch.

Nenechajte si újsť túto  príležitosť a navštívte jedinečný Ambróze kultúrny festival v v KD Nitrianskych Sučanoch.

 

Vstup voľný.

Všetci ste srdečne vítaní na Ambroze kultúrnom festivale.

 

Informácie o účinkujúcich:

Ľubica Fulková Blahová má predkov z Nitrianskych Sučian. Študovala hru na klavír na Konzervatóriu v Žiline. Učí na  ZUŠ v Partizánskom. S Máriou Wiesnerovou sa už dlhoročne venujú 4 ručnej hre na klavír. Koncertovali v Čechách a na Slovensku.

 Eva Mekýšová pochádza z Návojoviec. Tento rok úspešne ukončila štúdium hudobno dramatického umenia na Konzervatóriu v Nitre. Hudbe sa bude venovať aj naďalej. Verí, že každý môže svojim darom prispieť, aby svet okolo neho bol krajší.

 

Ester Wiesnerová pochádza z Partizánskeho. Je absolventkou odboru džezový spev a kompozícia, na prestížnej škole džezovej hudby Berklee College of Music v Bostone v USA. Venuje sa koncertnej činnosti a výučbe džezového spevu.

Koncertovala v  Európe, USA, Mexiku, Guatemale, Číne, Juhoafrickej republike, Singapure.

 

Mária Wiesnerová pochádza z Partizánskeho, je matkou Ester. Študovala hru na klavír na Konzervatóriu v Bratislave. Učila na ZUŠ Partizánske, Konzervatóriu v Nitre. Momentálne učí cirkevnej  ZŠ Jána Krstiteľa v Partizánskom. S Ľubicou Fulkovou Blahovou sa dlhoročne venuje

4 ručnej hre na klavír.

 

Zuzana Žemberová pochádza z Partizánskeho. Študovala odbor Hudobná výchova a estetika na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Vyučuje hru na klavír na ZUŠ Partizánske. Pravidelne koncertuje na Slovensku. Je dvojnásobnou laureátkou súťažnej prehliadky Chalupkovo Brezno v sólovej hre.

 

Program:

1. W.A. Mozart: Sonáta c mol KV 457, 1.časť - Zuzana Žemberová, klavír

2. Robert Schumann: Pri fontáne Johannes Brahms: Uhorský  tanec č.5 Ľubica Fulková Blahová, Mária Wiesnerová  - 4 ručný klavír

3. F. Chopin: Nocturno Des dur op.27 č.2 - Zuzana Žemberová, klavír

4. Zuzana Navarová: Do nebes - Eva Mekýšová, spev, klavír Regina Spektor: Staryj pidjak - Eva Mekýšová, spev, klavír

5. B. Lane, H. Adamson: Everything I have is Yours Eva Mekýšová, spev Ester Wiesnerová – spev

6. M. Schmitz: Jazzové etudy Ľubica Fulková Blahová, Mária Wiesnerová  - 4 ručný klavír

7. Wade in the Water – tradičná pieseň Červené jabĺčko – slovenská ľudová E.Wiesnerová: I´m not Spinning if it Rains J.Malásek, J.Bažant, E. Sadková: Píseň o  jasmínu Ester Wiesnerová – spev Mária Wiesnerová -  klavírny doprovod.

 

Nájdi na stránke

FacebookMySpaceTwitterLinkedin

Práve tu je 12 návštevníkov a žiadni členovia on-line